199 | AKT
KONÍČEK Oldřich (1886 – 1932)
- starting price: 48 000 CZK
- hammer price: 100 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, signováno vpravo dole Old. Koníček, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu na plátně opatřeno č. k. 1471, zezadu opatřeno štítky.